Jdi na obsah Jdi na menu
 


Terminova listina

4. 5. 2009

  Termínová listina plávania SPF - 2009

Február 2009      
31.01 01.02      
07.02 08.02      
14.02 15.02 Cena Popradu - memoriál F. Lutza   50m Poprad
21.02   Cena mesta Humenné - 9.ročník 25m Humenné
28.02   Pohár primátora mesta Púchov             preteky zrušené 25m Púchov
         
Marec 2009      
07.03   Jarné majstrovstvá BaOPZ - dlhé trate "A", "B", "J+S" 25m Bratislava, FEI STU
07.03 08.03 Velka cena Opavy            výsledky     25m Opava/CZE
14.03 15.03 Veľká cena Trnavy           výsledky     25m Trnava
20.03 22.03 Jarná cena Žiliny              výsledky    50m Žilina
28.03 29.03 Veľká cena mesta Nové Zámky        výsledky   25m Nové Zámky
         
Apríl 2009      
  03.04 Školské M SR v plávaní ZŠ a SŠ         výsledky  50m Poprad
04.04 05.04 Medzinárodné M- SR kategórie Masters   výsledky 50m Košice
18.04   Jarné majstrovstvá ZSOPZ - 1.kolo 25m Levice
18.04 19.04 Veľká cena Dolného Kubína-Žinčicový míting    preteky zrušené 25m Dolný Kubín
24.04 26.04 Austria Meeting 50m Wien/AUT
25.04 26.04 Jarné majstrovstvá ZSOPZ - juh          preteky zrušené 25m Nitra
25.04   Jarné majstrovstvá BaOPZ "C", 1.+2.kolo 25m Malacky
25.04   Jarné majstrovstvá SSOPZ - dlhé trate 25m Banská Štiavnica
25.04   Jarné majstrovstvá VSOPZ - 1.kolo 25m Spišská Nová Ves
25.04 26.04 Veľká cena Českých Budejovíc 50m České Budejovice/CZE
Máj 2009      
02.05   Memoriál Pavla Šteinera                     výsledky  25m Martin
09.05 10.05 Trojstretnutie CZE- POL- SVK 50m POL
08.05 10.05 ORCA cup                                       propozície   50m Bratislava
16.05   Jarné majstrovstvá VSOPZ - 2.kolo 25m Humenné
16.05   Jarné majstrovstvá ZSOPZ - 2.kolo 25m Trenčín
16.05   Jarné majstrovstvá SSOPZ  50m Žilina
16.05   Jarné majstrovstvá BaOPZ "A", "B". "J+S", 1.+2.kolo 25m Malacky
17.05   Jarné majstrovstvá BaOPZ "A", "B". "J+S", 3.+4.kolo 25m Bratislava, FEI STU
do 17.05.2009 odplávať oblastné majstrovské súťaže                                                                                           
16.05 17.05  Veľká cena Ostravy 50m Ostrava/CZE
23.05 24.05 O Pohár mesta Handlová - kat-"C"      propozície   25m Handlová
29.05 31.05 Veľká cena Slovenska  propozície   ubytovanie 50m  Bratislava
    english , accom. , PRELI form , FINAL form , ENTRY list
Jún 2009      
06.06 07.06 Súťaž olympijských nádejí (juniorské kat. MEJ, EYOF) 50m Košice
06.06   Memoriál P.Vajdu 25m Púchov
12.06 14.06 Letné Majstrovstvá SR žiactva A (roč. 95,96) 50m Štúrovo
19.06 21.06 Letné Majstrovstvá SR žiactva B (roč. 97/98) 50/25m Humenné
26.06 28.06 Letné Majstrovstvá SR muži, ženy, juniori 50m Bratislava
         
Júl 2009      
03.07 05.07      
04.07 05.07 Majstrovstvá Európy juniorov - diaľkové plávanie OV Porec/CRO
6.07 11.07 Letná svetová univerziáda - plavecká časť 50m Belehrad/SRB
08.07 12.07 Majstrovstvá Európy juniorov (jri 91-92, jky 93-94) 50m Praha/CZE
18.07 25.07 EYOF (jri 93-94, jky 95-96) 50m Tampere/FIN
19.07 02.08 Majstrovstvá sveta (FINA) mužov a žien 50m Rím/ITA
         
August 2009      
01.08 02.08      
08.08 09.08      
15.08 16.08      
22.08 23.08      
29.08   Štúrovské stovky

50m

Štúrovo
         
September 2009      
05.09 06.09      
12.09 13.09      
15.09 20.09 Majstrovstvá Európy - Masters

50m

Seville/ESP
19.09   LEN Congress   Copenhagen/DEN
26.09 27.09      
Október 2009      
03.10   Konferencia SPF    
10.10   Jesenné majstrovstvá BaOPZ - dlhé trate "A", "B", "J+S"

25m

Bratislava , FEI STU
10.10   Veľká cena Púchova

25m

Púchov
17.10 18.10 Štiavnický kahanec

 25m

Banská Štiavnica
17.10 18.10 Plzenské šprinty

 50m

Plzeň/CZE
24.10 25.10 Jesenné majstrovstvá SSOPZ - dlhé trate

25m

Žiar nad Hronom
24.10 25.10 Pohár Delfína

25m

Nové Zámky
         
November 2009      
31.10 01.11 Maritim Cup 25m Trenčín
07.11 08.11 5.ročník Banskobystrický pohár 25m Banská Bystrica
07.11   Jesenné majstrovstvá SSOPZ 25m Handlová
07.11   Jesenné majstrovstvá ZSOPZ - 2.kolo 25m  
07.11   Jesenné majstrovstvá BaOPZ "A", "B", "J+S" 1.+2.kolo 25m Malacky
08.11   Jesenné majstrovstvá BaOPZ "A", "B", "J+S" 3.+4.kolo 25m Bratislava , FEI STU
do 8.11.2009 odplávať oblastné majstrovské súťaže                                                                                                         
14.11   Jesenné majstrovstvá BaOPZ "C" 1.+2.kolo 25m Malacky
14.11 15.11 Pohár rektora SPU 25m Nitra
14.11 15.11 Velka cena Znojma 25m Znojmo/CZE
20.11 22.11 Velka cena Brna 25m Brno/CZE
28.11 29.11 Memoriál Jozefa Baláža - kat."C" 25m Prešov
         
December 2009      
04.12 06.12 Multistretnutie 50m  
04.12 06.12 Zimné Majstrovstvá SR žiactva B 25m Nové Zámky
10.12 13.12 Majstrovstvá Európy v krátkom bazéne 25m Istanbul/TUR
11.12 13.12 Zimné Majstrovstvá SR žiactva A 25m Spišská Nová Ves
18.12 20.12 Majstrovstvá SR v krátkom bazéne - muži a ženy 25m Trenčín
26.12 27.12